It97 Apto Pe Na Areia Com 2 Suites E 1 Quarto
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Kindvriendelijk Kinderspeelruimte |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Om van uw vakantie in Camassari te genieten, verblijf in It97 Apto Pe Na Areia Com 2 Suites E 1 Quarto Camassari, gelegen op 4 km afstand van het TAMAR schildpaddenopvangcentrum en op 10 minuten rjden van Lagoa Timeantube. Dit appartement van 100 m² is geschikt voor maximaal 6 gasten.
Dit 1-badkamer appartement is op 4,1 km afstand van het Museu ao Céu Aberto da Tartaruga Marinha te vinden. Te voet bent u binnen 5 minuten in het centrum van Camassari. It97 Apto Pe Na Areia Com 2 Suites E 1 Quarto zijn op op rijafstand van 15 minuten van het Praia Itacimirim gelegen.
Gasten die verblijven in deze accommodatie kunnen genieten van het gemak van een haardroger in de badkamer.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt dit appartement een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. Na een dag vol activiteiten is ontspannen bij een buitenzwembad een perfecte optie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia do Forte3645 km
- Mena's Beach Club House1758 km
- Piscinas Naturais3070 km
- cachoeira de sipiranga3720 km
- Barra Do Rio Pojuca1720 km
- Praia da Espera3066 km
- Garcia d'Ávila Castle2523 km
- Luchthavens
- Luchthaven Luis Eduardo Magalhaes57 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Fitnesscentrum
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van It97 Apto Pe Na Areia Com 2 Suites E 1 Quarto.
Gasten van It97 Apto Pe Na Areia Com 2 Suites E 1 Quarto kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het TAMAR schildpaddenopvangcentrum, binnen 10 minuten rijafstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Praia Itacimirim (3 km) en Lagoa Timeantube (3,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf It97 Apto Pe Na Areia Com 2 Suites E 1 Quarto in het stadscentrum te komen?
Het duurt 5 minuten lopen om van It97 Apto Pe Na Areia Com 2 Suites E 1 Quarto naar het stadscentrum te komen. - ❓
Beschikt It97 Apto Pe Na Areia Com 2 Suites E 1 Quarto over parkeergelegenheid?
It97 Apto Pe Na Areia Com 2 Suites E 1 Quarto heeft parkeerplaatsen. - ❓
Heeft It97 Apto Pe Na Areia Com 2 Suites E 1 Quarto een internetverbinding?
Ja, It97 Apto Pe Na Areia Com 2 Suites E 1 Quarto is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 100 vierkante meter. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in It97 Apto Pe Na Areia Com 2 Suites E 1 Quarto verblijven?
It97 Apto Pe Na Areia Com 2 Suites E 1 Quarto biedt plaats aan maximaal 6 gasten. - ❓
Heeft dit appartement een eigen zwembad?
Dit appartement heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.